Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak için tanımlama bilgileri (çerezleri) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.

Kapat Çerezler
Whatsapp Hattı
X
X
🚚 Kapıda ödeme imkanı ve ücretsiz kargo

Sıra dışı bir hediye: Özel gazete ile sevdiğinizi şaşırtın!

Ayperi tarafından yazılmıştır

Son Güncelleme : 7 Ocak 2023

Sıra dışı bir hediye: Özel gazete ile sevdiğinizi şaşırtın!

Sıra dışı bir hediye: Özel gazete ile sevdiğinizi şaşırtın!

Özel bir hediye olarak sunulan bu gazete, sevdiğiniz kişiyi şaşırtacak ve onu mutlu edecektir. Gazete boyutu 24 cm x 33 cm ve 4 sayfadan oluşmaktadır. İçeriği verdiğiniz bilgilere ve resimlere göre titizlikle hazırlanarak, özel bir zarf içinde adresinize gönderilecektir.

Gazetenizde yer alacak haberlerden bazıları, İsviçreli bilim adamları tarafından belirlenen ideal çifti açıklamaktadır. İşte size birkaç örnek haber:

"İSVİÇRELİ BİLİM ADAMLARI İDEAL ÇİFTİ AÇIKLADI!

Çalışmalar sırasında en büyük sıkıntının birçok çiftin deney süresi içerisinde ayrılmaları olduğunu belirten uzmanlar, "Bu sonuç bizi de çok şaşırttı ancak uzun yıllar süren ve binlerce çift üzerinde yaptığımız bilimsel çalışmalar sonucu adı "S" harfi ile başlayan erkek ve adı "N" harfi ile başlayan kadınların çok uyumlu bir çift oluşturduklarını ve ilişkilerinin ömür boyu mutlu mesut sürdüğünü tespit ettik" açıklamasını yaptı.