Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak için tanımlama bilgileri (çerezleri) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.

Kapat Çerezler
Whatsapp Hattı
X
X
🚚 Kapıda ödeme imkanı ve ücretsiz kargo

Sevginizi ölümsüzleştirmek istiyorsanız, sevgiliye kitap olarak özel bir aşk romanı sizin için idealdir. Aşkınızın yazarı olun ve kapakta sevgilinizin fotoğrafı ile unutulmaz bir anıya sahip olun. Kapak tasarımı olarak seçtiğimiz eskitme kapak, aşkın gizemli ve sıradışı bir sembolüdür. Bu tasarımı seçerek, sevginizin benzersiz ve özel olduğunu vurgulamış olacaksınız. Bu özel hediye ile sevginizi ölümsüzleştirecek ve ona unutamayacağı bir anı yaşatacaksınız.

Sevgiliye kitap arıyorsanız, Sevgiliye Aşk Romanı tam sizin aradığınız hediyedir. Bu 130 sayfalık roman, sevginizi ölümsüzleştirecek ve unutulmaz bir anı olarak kalacak. Kapakta sevgilinizin fotoğrafı olacak ve içeriği sadece sizin hikayeniz olacak. Aşkınızın yazarı olmak istiyorsanız, bize sevginizle ilgili bilgileri verin ve biz size özel bir aşk romanı hazırlayalım. Sevgilinizi şaşırtmak ve onları mutlu etmek için hemen bize ulaşın ve sevginizi Sevgililer Günü'nde kalıcı hale getirin.


  • Sevgiliye kitap olarak özel bir aşk romanı
  • Kapakta sevgilinizin fotoğrafı ve adınız
  • Yazar olarak siz
  • İçerikte özel bilgiler ve hikayeniz var
  • 130 sayfadan oluşan yoğun içerik
  • Kapak Tasarımı: Eskitme Kapak
  • Lüks bir hediye kutusu ile tamamlanıyor

Sevgiliye Kitap: Aşk Romanı ( Kapak Tasarımı : Eskitme Kapak )

199,90TL

sadece

1
3

Fotoğraf yüklemek için tıklayınız
Kitap içerisine yükleyeceğiniz her fotoğraf 2 TL X Adet olarak ücretlendirilmektedir. En fazla 50 fotoğraf yükleyebilirsiniz ve yükleyeceğiniz fotoğrafların baskısı yapılarak sayfaların arasına serpiştirilecektir.
4

Elbette sevgililer gününe yetişir

Kitabınızı seçip kişiselleştirdikten sonra 1-3 işgünü içerisinde kargoya verilecektir. Her kitap sipariş üzerine yapılır, bu nedenle kitabı el ile yapma, kişiselleştirme ve ciltleme zamanı teslimat süresine dahil edilir.

Burada gösterilen teslimat süreleri tahminidir ve bugün sipariş vermeniz durumunda geçerlidir.

Sipariş Takibi

Siparişinizi verdikten sonra sipariş sürecini Siparişiniz Ne Durumda sayfasından takip edebilirsiniz. Sadece bilgilerinizi girin ve paketinizi takip edin!

BU ROMANIN YAZARI SEN OL, KONUSU AŞKINIZ...

Sevgiliye kitap hediye etmek için mükemmel bir seçenek sunuyoruz: Sevgiliye Aşk Romanı. Bu roman, sizin yazdığınız hikayenizi anlatacak ve kapak tasarımı olarak seçtiğimiz eskitme kapak, aşkın zamansızlığını ve kalıcılığını yansıtacaktır. Sevginizi ölümsüzleştirmek ve unutulmaz bir anı yaşatmak için bu özel hediye ile sürpriz yapın.

Sevgiliye kitap arayışı içindeyseniz, Sevgiliye Aşk Romanı tam sizin için. 130 sayfalık bu roman, sevginizin ölümsüz hikayesini anlatacak ve kapakta sevgilinizin fotoğrafı olacak. Aşkınızın yazarı olmak istiyorsanız, bize sevginizle ilgili bilgiler verin ve biz sizin için özel bir aşk romanı hazırlayalım. Sevgilinizi şaşırtmak ve onları mutlu etmek için hemen bize ulaşın ve sevginizi Sevgililer Günü'nde kalıcı hale getirin.

Romanın içeriği, sizin yazdığınız bilgiler doğrultusunda oluşacaktır. Sadece sizin yazdığınız bilgilerle oluşacak olan roman, gerçek bir roman gibi yoğun ve detaylı bir içeriğe sahip olacaktır. Yazı puntolarının büyüklüğü ve sayfada bulunan kelime sayısı gerçek bir roman gibi olacaktır.

Aşkınızın romanını birlikte yazalım mı?

Sevdiğiniz insana unutamayacağı çok özel bir hediye verin!

Roman gibi bir sevdanız var ve bunu ölümsüzleştirmek istiyorsanız hemen yazmaya başlayalım.

ELBETTE SEVGİLİLER GÜNÜNE YETİŞİR

Siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilir. 13 Şubattan önce verilen tüm siparişler Sevgililer Günü?ne kadar adresinize teslim edilmiş olacaktır. Üstelik dilersen kapıda ödeme seçeneği de var.

SANA DÜŞEN EN ÖNEMLİ GÖREV

Senden istediğimiz bilgilerin girişini yaparken yazdıklarının doğruluğundan ve yazım hatası yapmadığından mutlaka emin ol. Basit bir yazım hatası nedeniyle ?Sen benim doğum günü mü bilmiyor musun?!? krizi yaşamak istemeyiz değil mi?

ROMANDAN BİR KESİT

Neriman ile Sedat birlikte iken mutluluk sarhoşluğu ile cesaretlerini toplayıp el ele tutuşuverdiler nihayet... İşte o an ikisinin de sanki bütün hücrelerini saracak bir elektriklenme oluvermişti... O an sanki ruhları vücutlarından çıkıp bütün evreni dolaşıvermişti sarmaş dolaş... Sanki kalpleri kan değil de sevgi pompalamaya başlamıştı bütün damalarlarına.. Sanki kalpleri onların aşkı için ellerinden gelen her şeyi yapabilmek için aceleci davranıyor, bu aşkın tüm benliklerini sarabilmesi için birbirleri için yarışıyorlardı... Ve kalplerinin gönderdiği o sevgi bütün vücutlarına işledi hücre hücre... Vücutlarını kaplayan o sevgi hücrelerinin aceleci ve hararetli çalışmlarının sıcaklığını bütün bedenlerinde hissedebiliyorlardı.. Sanki bütün uzuvları, bütün damarları, bütün organları hatta bütün hücreleri seferber olmuştu bu kutsal aşk için... Çünkü onlar biliyorlardı bu tertemiz aşkın nelere gebe olduğunu... Gelecekte onlara neler getireceğini...

Müşterilerimizin söylediklerini görün

Daha kişiselleştirilmiş hediyeler oluşturmak için sürekli olarak yeni materyaller araştırıyoruz, bu yüzden ne düşündüğünüz önemli! Bize geri bildiriminizi whatsapp aracılığıyla bildirin. Aradığınız hediyeyi bulmaktan, seçtiğiniz hediyenin kişiselleştirilmesinin ne kadar kolay olduğuna kadar her küçük ayrıntı önemlidir. Böylece bir dahaki sefere döndüğünüzde alışveriş deneyiminizi mükemmelleştirebiliriz!

Gamze

5 puan

İncedayı

5 puan

Siyehkar

5 puan

Cansu

5 puan

Dilek köse

5 puan

Yaren

5 puan

Mustafa

5 puan

Merve gögen

5 puan

Ezgi

5 puan

Şefika altay

5 puan

Adınız ve soyadınız

5 puan

Yeşim zaman

5 puan

Ali uygun

5 puan

Hilal bul

5 puan

Gülsüm

5 puan

Eda

5 puan

Mercan çolak

5 puan

Pisicik

5 puan

Bahar kalın

5 puan

Sercan kalaycı

5 puan

Beşiktaş...

5 puan

Ahmet uygan

5 puan

Sevgi

5 puan

Mehmet baykaldı

5 puan

Manisa

5 puan

İsim

5 puan

Çiğdem bayrak

5 puan

İzmirli_reşo

5 puan

Adsızzzz

5 puan

Hazal melis şimşek

5 puan

Cuna budak

5 puan

Yılbaşı hediye

5 puan

Hasan ak

5 puan

Kübra

5 puan

Betull

5 puan

Betul

5 puan

Yonca gülfen

5 puan

Damla

5 puan

Baycan yenikaya

5 puan

Nesrin

5 puan

Umut sungur

5 puan

Beyda dilari

5 puan

Kenan karakaya

5 puan

Betül durmaz

5 puan

Serdar

5 puan

Kolan

5 puan

Rüya kaya

5 puan

Müslime toynak

5 puan

Mustafa

5 puan

Deniz aydın

5 puan

Müşterilerimiz bizi

Mükemmel Buldu

- Mehmet

Bilge öztürk

5 puan

Nurayazize

5 puan

Azra yürekli

5 puan

Dilber

5 puan

Eşini şaşırtmak isteyenlere

5 puan

Gamze

5 puan

Yeşim zaman

5 puan

Cansu

5 puan

İlknurrrr

5 puan

Hilal bul

5 puan

Merdan_2011

5 puan

Nur yanardağ

5 puan

Duraydalı

5 puan

Ekin keskin

5 puan

İzlem

5 puan

Mustafa

5 puan

Elif polat

5 puan

Ali turan

5 puan

Barış

5 puan

Murat gökmen

5 puan

Cemalduygu

5 puan

Semanur kulkader

5 puan

Taylan taş

5 puan

Birnur berber

5 puan

Nurseren

5 puan

Esma yazar

5 puan

Melek yakar

5 puan

Siyehkar

5 puan

Nevin

5 puan

Ömer yolcular

5 puan

Selahattin sakinoğlu

5 puan

Zengin çocuk

5 puan

Murat yorulmaz

5 puan

Sevgi

5 puan

Elif sağ

5 puan

Meriç unsu

5 puan

Ayşegül şahin

5 puan

Atilla kolan

5 puan

Tuba

5 puan

Rizeli

5 puan

Gökhanhanhan

5 puan

Canan berber

5 puan

Elif uyğur

5 puan

Nur yiğit

5 puan

Evrem kaya

5 puan

Kitabın içi

5 puan

Yunus kolatan

5 puan

Alaattin yıldırım

5 puan

Titanik___

5 puan

Gizem topuz

5 puan