Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak için tanımlama bilgileri (çerezleri) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.

Kapat Çerezler
Whatsapp Hattı
X
X
🚚 Kapıda ödeme imkanı ve ücretsiz kargo

Sevgililer Günü İçin Özel ve Kişiselleştirilmiş Kanvas Tablo Hediyeleri

Ayperi tarafından yazılmıştır

Son Güncelleme : 19 Ocak 2023

Sevgililer Günü İçin Özel ve Kişiselleştirilmiş Kanvas Tablo Hediyeleri

Sevgililer Günü İçin Özel ve Kişiselleştirilmiş Kanvas Tablo Hediyeleri

Romantik Hediye internet sitesi, sevdikleriniz için muhteşem bir sevgililer günü hediyesi arayanlar için harika bir seçenek sunuyor. Kullanıcıların yüklediği fotoğrafları yapay zeka teknolojisi ile efekt vererek, 40x60 cm boyutunda kanvas tablolar üretebiliyor. Bu tablolarda kullanılan efektler arasında karakalem efekti, art style efekti, 3d efekti, çizgi film karakteri efekti ve portre efekti bulunmaktadır.

Karakalem efekti ile oluşturulan tablolarda, sevdiklerinizin resimleri sanatçı tarzında yansıtılırken, art style efekti ile oluşturulan tablolarda ise fotoğrafınız özel bir sanat eserine dönüşür. 3D efekti ile oluşturulan tablolarda ise, fotoğrafınız gerçekçi bir şekilde canlandırılır ve çizgi film karakteri efekti ile oluşturulan tablolarda ise sevdiklerinizin resimleri çizgi film karakterlerine dönüştürülür. Portre efekti ile oluşturulan tablolarda ise, sevdiklerinizin resimleri gerçekçi bir portre olarak tasarlanır.

Tablolar, ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas kağıdına baskı yapılarak üretilir. Bu sayede tablolarda yüksek kaliteli bir görüntü elde edilir ve tablolarda renkler gerçekçi bir şekilde yansıtılır. Ürünler, özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. Bu sayede, hediyenizi alan kişiye ayrıca bir sürpriz yapmış olursunuz.

Sevgililer Günü için harika bir hediyede arayanlar için Romantik Hediye internet sitesi, kullanıcıların yüklediği fotoğrafları yapay zeka teknolojisi ile efekt vererek, özel ve kişiselleştirilmiş hediyeler sunuyor. Ölçülerini ve malzemesini dikkatli bir şekilde incelemenizi öneriyoruz. Bu sayede sevdikleriniz için unutulmaz bir hediyede bulunabilirsiniz.