Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak için tanımlama bilgileri (çerezleri) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.

Kapat Çerezler
Whatsapp Hattı
X
X
🚚 Kapıda ödeme imkanı ve ücretsiz kargo

Sevgililer Günü İçin Kişiye Özel Ahşap Foto Hediyesi

Ayperi tarafından yazılmıştır

Son Güncelleme : 19 Ocak 2023

Sevgililer Günü İçin Kişiye Özel Ahşap Foto Hediyesi

Sevgililer Günü İçin Kişiye Özel Ahşap Foto Hediyesi

Sevgililer Günü yaklaşıyor ve siz hala ne hediye alacağınızı karar veremediyseniz, Sevgililer Günü Ahşap Foto sizin için mükemmel bir seçenek olabilir. Romantik Hediye internet sitesinde sunulan bu ürün, kullanıcıların yüklediği fotoğrafları yapay zeka ile efekt vererek ahşap foto ürünü olarak satmaktadır. Kullanıcılar, fotoğraflarına karakalem efekti, art style efekti, 3d efekti, çizgi film karakteri efekti veya portre efekti uygulayabilmektedir.

Bu ürün, sevdiklerinizin fotoğraflarının yapay zeka tarafından oluşturulduğu kişiye özel bir hediye olmasının yanı sıra, masaüstünde sürekli hatırasını yaşatacak ve her baktığınızda sevdiklerinizi hatırlamanıza yardımcı olacaktır. 16 cm x 22 cm boyutlarında bir mini ahşap foto ile birlikte masaüstünde durması için ayaklık aparatı ile gönderilir. Özenle hediye paketi yapılarak gönderilir.

Bu ürün, erkeğe ve kadına uygun olarak tasarlanmıştır ve yıldönümü, doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günler için idealdir. Ayrıca eşe hediye olarak da kullanılabilir. Fotoğraflı hediye seçenekleri arasında en popüler olanlarından biridir. Sevgililer Günü için mükemmel bir hediye arıyorsanız, Sevgililer Günü Ahşap Foto ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.