Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak için tanımlama bilgileri (çerezleri) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.

Kapat Çerezler
Whatsapp Hattı
X
X
🚚 Kapıda ödeme imkanı ve ücretsiz kargo

Teslimat Bilgisi

Siparişinizi takip edin

Telefon numaranız aracılığıyla siparişinizi takip edebilirsiniz.

Telefon numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz

Üretim Teslim Süreleri

Seçtiğiniz ürüne bağlı olarak teslim süreleri değişmektedir. Kesin teslimat süreleri için sipariş etmek istediğiniz ürünün teslimat sekmesine tıklamanız yeterlidir.

Ayrıca kitap siparişlerinizde kitabın yapımı ve üretimi için gereken süreyi de aklınızda bulundurun. Tüm kitaplarımız, hediyenizin her parçasının üstün kalitede olmasını sağlamak için sipariş üzerine hazırlanmaktadır.

  • Haftaiçin saat 12.00'den önce alınan siparişler, aynı gün üretilmeye başlar. Saat 12:00'den sonra alınan siparişler ertesi gün üretime başlayacaktır.

  • Elle ciltlenmiş kapaklardan oluşan bazı kitaplar daha fazla zaman gerektirir. Dolayısıyla birden fazla ürün sipariş ederken bazı ürünler ayrı ayrı gönderilip teslim edilebileceğinden, lütfen bunu aklınızda bulundurun. Birden fazla siparişlerinizde diğer şirketlerin aksine ek kargo ücreti bulunmamaktadır.

  • Kurye hizmetimiz bulunmamaktadır.

Teslimat Şartları ve Detayları

Satın alma işleminizi tamamladığınızda seçtiğiniz ürünleri sipariş verdiğiniz esnada belirtilen adrese göndereceğiz. Faturanızdaki adresten farklı bir teslimat adresi seçmenize izin verilmektedir. Siparişlerinizin doğrudan alıcıya gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Siparişinizi iptal etmeyi düşünüyorsanız, lütfen bunu mümkün olan en kısa sürede yapın. Siparişiniz teslimattan önce iptal edilmediği sürece, kargoya verilip teslim edildikten sonra ürünün sahibi siz olursunuz. Ürün size teslim edildikten sonra, tüm sorumlulukları size aittir. Romantik Hediye söz konusu ürün / ürünlerdeki hasar, kayıp veya tahribattan sorumlu tutulmayacaktır. Ancak ürün / ürünlerde yaşadığınız tüm problemlerde lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizi memnun etmek için elimizden geleni yapacağız.

LÜTFEN DİKKAT: Sizin tarafınızdan sipariş edilen Ürünleri, sipariş ettiğiniz tarihten itibaren 28 gün içinde almazsanız, sorunu iletisim@romantikhediye.com adresine e-posta ile bildirmediğiniz sürece, siparişinizle ilgili size karşı hiçbir sorumluluğumuz olmayacaktır.

Çalışma saatlerimiz sadece Pazartesi'den Cumartesi gününe kadardır. Çalışma saatlerimizi Pazar günlerine veya resmi tatillere uzatmıyoruz ve bu nedenle bu günleri, belirtilen teslimat ve üretim zaman çizelgelerinde saymıyoruz. Saat 12:00'den önce verilen siparişler aynı gün üretime başlar. Saat 12:00'den sonra alınan siparişler en erken ertesi gün üretime başlar. Cumartesi günü saat 11:00'den sonra veya hafta sonu boyunca verilen siparişler, en erken Pazartesi günü üretime başlayacaktır.