Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak için tanımlama bilgileri (çerezleri) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.

Kapat Çerezler
Whatsapp Hattı
X
X
🚚 Kapıda ödeme imkanı ve ücretsiz kargo

Sıkça Sorulan Sorular

SSS

Siparişinizle ilgili sorularınız mı var? Ya da sevdikleriniz için en iyi kitabı seçme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Sorunuz ne olursa olsun, aradığınızı bulmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

Bu sayfayı okuduktan sonra hala daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bize iletisim@romantikhediye.com adresinden e-posta gönderin. Size ihtiyacınız olan tüm yardımı vereceğimizden ve memnuniyet duyacağımızdan emin olabilirsiniz!

Kitap Türleri

Kitap içeriği nasıl hazırlanıyor?

İçeriği profesyonel yazarlarımız tarafından hazırlanmış olan kitaplarımız, sipariş formu aracılığıyla sizden almış olduğumuz kişisel bilgileriniz ve size sormuş olduğumuz sorulara vermiş olduğunuz cevaplarınız doğrultusunda tamamen size özgü ve sizin kaleminizden çıkmış gibi editörlerimiz tarafından özenle uyarlanmaktadır.

Sadece sipariş formu aracılığıyla sizden istenen bilgileri bize ulaştır, gerisini bize bırak. Yazarı sen ol, konusu o !

Aşk Romanı - Özel ve Normal İçerikli kitaplarınız arasındaki farklar nelerdir?

Aşk romanı ürünümüz sizin ve sevgiliniz arasındaki ilişkinin sipariş formu esnasında size sorduğumuz sorulara vermiş olduğunuz yanıtlar çerçevesinde size özel olarak hazırlanan bir kurgu doğrultusunda, roman tadında ve size özel uyarlanan bir hikaye çerçevesinde hazırlanmaktadır.

Sizde biliyorsunuz ki; romanların kahramanları yazarlar tarafından konuşturulur ve belli olaylar çerçevesinde kurgular oluşturulur. Aşk romanı ürünümüzde de kahramanı sadece siz ve sevgiliniz olan bir aşk hikayesi, sizin kişisel bilgileriniz doğrultusunda yazarlarımız tarafından sadece size özel olarak kurgulanmaktadır.

Normal içerikli ve özel içerikli kitabımız ise, sizden almış olduğumuz kişisel bilgileriniz doğrultusunda kitap içeriğinin sevgilinize hitap edercesine hazırlanmış bir içeriğe sahiptir.

Aşk romanı ve özel içerikli kitaplarımız yoğun bir içeriğe sahiptir. Ayrıca sayfalardaki metinlerin boyutu klasik kitap standartlarında küçük puntolarla hazırlanmaktadır.

Normal içerikli kitabımız ise özel içerikli kitabımızın sadeleştirilmiş halidir. Normal içerikli kitabımızda her sayfada birer, ikişer, üçer cümle yer almaktadır. Sayfalardaki metinler büyük puntolarla (genellikle 26 pt) yazılmaktadır.

Kitaplarınız kaç sayfadan oluşmaktadır?

Aşk Romanı ürünümüz 120-130 Sayfadan oluşmaktadır.

Kitap yazarı, kitap adı, arka kapak metni, önsöz nasıl belirleniyor?

Kitap yazarı, kitap adı ve arka kapak metni gibi bilgileri sipariş formunda bize ulaştırabilirsiniz.

Önsöz gibi kitap içerisinde yer almasını istediğiniz metinlerin bulunması durumunda siparişinizin onayı aşamasında, müşteri temsilcimiz ile görüşmeniz esnasında veya mail aracılığıyla durumu bize bildirir bir bilgilendirme yapmanız durumunda kitap içerisinde metinlerinize yer verilebilir.

Kitap kapakları nasıl hazırlanmaktadır?

Kitap kapaklarını sipariş esnasında bilgisayar ortamında ön kapak ve arka kapak fotoğraflarını yükleyerek 3 boyutlu olarak tasarlayabilirsiniz. Ön kapak ve arka kapak fotoğrafları için ayrıca ücretlendirme yapılmamaktadır.

Kitap içerisine fotoğraf ekleyebilir miyim?

Kitap içerisine 30 adet renkli fotoğraf eklenebilir. Kitap içerisine eklenecek olan fotoğraflar ( 2,00 TL - Adet ) olarak ücretlendirilmektedir. Ön kapak ve arka kapak fotoğrafları için ise ayrıca ücretlendirme yapılmamaktadır.

Sıvama Cilt - Isısal Cilt nedir?

Sıvama cilt, kitap kapağının kalın olmasını sağlayan bir cilt türüdür. ( Örneğin, ajanda cildi gibi )

Sıvama cilt ile yapılacak olan kitaplarımız özel folyolara baskısı yapılarak özenle selefonlanır ve gramajı yüksek bir mukavva üzerine folyo kaplanmak suretiyle hazırlanmaktadır.

Isısal cilt ise kitap kapağının gramajı yüksek özel bir kağıda baskı yapılmak suretiyle makine aracılığıyla hazırlanan cilt türüdür. ( Örneğin, normal kitap ciltleri gibi )

Kitap içeriğini bana ulaşmadan önce görme şansım var mıdır?

Üzülerek belirtmeliyiz ki; kitap içeriğini gizlilik prensiplerimiz gereği siparişinizden önce ne yazık ki dijital ortamda size gönderme şansımız bulunmamaktadır. Kitaplarımız profesyonel yazarlarımız tarafından özenle hazırlanmakta olup kötü niyetli üçüncü kişilere karşı içeriklerimizi korumak amacıyla içeriklerimiz dijital ortamda size ulaştırılamamaktadır.

Fakat; bu durumu telafi edebilmek amacıyla; kitap size ulaştıktan sonra kitap içeriğinde beğenmediğiniz bir yer olması durumunda, ücretsiz olarak kitabınızın sizin istediğiniz şekilde değişikliğini sağlıyoruz.

Kendi hazırlamış olduğum içeriklerin baskısı yapılabilir mi?

Kendi hazırlamış olduğunuz içeriklerinizin baskısı yapılabilmektedir. Hazırlamış olduğunuz kitap içeriğini PDF / Word dosyası olarak bilgi@www.romantik-hediye.com mail adresimize ulaştırmanız durumunda editörlerimiz içeriğinizin kitap baskısı için uygun olup olmadığını inceleyecekler, eksiklik olması durumunda sizi bilgilendireceklerdir.

İçeriğe ilişkin varsa eksiklikler tamamlandıktan sonra size özel bir kitap kapağı tasarlandıktan sonra siparişinizi onaylamanıza müteakip baskı işlemlerine başlanılacak ve en geç üç iş günü içerisinde kitabınız kargoya verilecektir.

İade / Değişiklik Hakkı var mı?

Kitaplarımız kişiye özel ürünler olarak hazırlandığından dolayı iade hakkınız bulunmamaktadır.

Kitap içeriğinde beğenmediğiniz bir yer olması durumunda, kitabınızı içeriğinde değiştirilmesini istediğiniz yerleri belirtmek suretiyle bize göndermeniz durumunda ücretsiz olarak değişikliği yapılacaktır.

Kitap kapağında yer alan fotoğrafların, yazar adı, kitap adı vb. bilgilerin değiştirilmesi amacıyla değişiklik talep edilmesi durumunda kargo ücretinin ve cilt ücretinin tarafınızdan karşılanması şartıyla kitap kapağı değişikliği yapılabilir.

Fiyatlara kargo ücreti dahil mi?

Sitemizde görmüş olduğunuz fiyatlar kargo ücreti dahil fiyatlardır.

Kapıda ödeme seçeneği mevcut mudur?

Kapıda ödeme seçeneği mevcuttur. Sipariş formu esnasında ödeme şeklini kapıda ödeme olarak seçmeniz durumunda siparişiniz kapıda ödeme olarak tarafınıza gönderilecektir.

Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Kredi kartı ile ödeme seçeneği mevcuttur. Sipariş formu esnasında ödeme şeklini kredi kartı seçmeniz durumunda güvenli ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz ve ödemenizi gerçekleştirebileceksiniz.

Cumartesi-Pazar günü teslimat yapılıyor mu?

Kargo firmaları Cumartesi günleri teslimat yapabilmektedirler. Fakat Pazar günü kargo firmaları çalışmadığından dolayı teslimat yapılamamaktadır.

Sipariş verdiğim ürün ne kadar süre içerisinde teslim edilecektir?

Kitap siparişleriniz zaman zaman aynı iş günü içerisinde kargoya verilmekle birlikte en geç 3 iş günü içerisinde hazırlanarak kargoya verilmektedir.

Yurtdışına gönderi yapabiliyor musunuz?

Kargo ücretinin tarafınızdan karşılanması durumunda yurtdışına kitaplarımız gönderilebilmektedir.

Kişiselleştirme

Hangi kişiselleştirmeyi sağlayabilirsiniz?

Kişiselleştirmemiz, sevgilinizin adı, göz rengi, saç rengi, tanışma tarihiniz, kişisel bir mesaj ekleme, kitap adı, arka kapak metni, kitapta görünmesi için bir resim yüklemeye kadar uzanır. Mevcut kişiselleştirme kitaplara göre değişir. Yazar adı her zaman kitaplarımızın kapağında yer almaktadır.

İsim / kişiselleştirme alanlarında yeteri kadar karakter yok, daha fazlasını ekleyebilir misiniz?

Maalesef tüm ürünlerimiz, hediyenizin kişiselleştirilmesinin mümkün olan en iyi şekilde yapılabilmesi için gösterilen karakter sayıları ile tasarlanıp formatlanmıştır.

Kişiselleştirme için hangi özel karakterleri destekliyorsunuz?

Desteklediğimiz özel karakterler şunlardır:
ÁÀÄÃÅÆÇÈÉËÊÌÏÎÍÓÒÖÔÕØŒÙÛÚÜÑÝŸŽßàäâãâáåæçèëêéíìïîñòóöôõøœóúüùûýÿž1234567890 \ '”@?;:,.! -

Maalesef tüm aksan ve semboller basılamaz, bu nedenle lütfen siparişinizi tamamlamadan önce herhangi bir özel karakteri kontrol edin.

Siparişim bir yazım hatasıyla geldi, yardım edebilir misin?

Başlangıç ​​olarak, tüm kitaplarımız istendiği gibi basıldığından, sipariş onayınızı kontrol etmenizi öneririz. Ancak, bu bizim tarafımızdan yapılan bir hataysa , sipariş numaranız ve hatanın herhangi bir resmini ekibimize iletisim@romantikhediye.com adresinden e-posta gönderebilirseniz. Taleplerinizi sizin için memnuniyetle inceleyeceğiz.

Teslimat, İade ve İptaller

Siparişim ne zaman teslim edilecek?

Teslimat, teslim süreleri ve siparişinizin takibi ile ilgili tüm bilgiler için burayı tıklayın .

Sipariş Takibi

Giriş yapmadan siparişinizi buradan takip edebilirsiniz .

Kitabımı iade edebilir miyim?

İadelerle ilgili tüm bilgiler için lütfen iade politikamızı okuyun .

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Lütfen hemen bizi arayın, üretim ekibimize gönderilmeden önce siparişinizi iptal etmeye çalışalım. Telefon numaramız 0544 903 57 60 ve çalışma saatlerimiz Pzt-Cmt 9.00-19.00 arasıdır.

E-postanıza ulaşmadan önce siparişiniz zaten oluşturulmuş olabileceğinden lütfen bir e-posta göndermek yerine bize telefon edin.

Siparişimde bir hata yaptım; bunu değiştirebilir miyim?

Hataların olduğunu anlıyoruz ve elimizden gelen değişiklikleri yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Tüm siparişlerimiz sipariş verildikten sonraki 1 ila 3 gün içinde gönderildiği için değişiklik yapmak için çok geç olabilir. Lütfen 0544 903 57 60 numaralı telefondan ofis saatlerimizde ekibimizin bir üyesini arayın, elimizden geleni yapacağız. Üretim ekibimizin verimliliği nedeniyle hafta sonu verilen siparişlerin değiştirilme olasılığının düşük olacağını lütfen unutmayın.

Doğrudan hediye edeceğim kişiye gönderiyorum, ürünü benim için hediye paketleyebilir misiniz?

Kitabınızı alıcınız için daha da şık hale getirmek için siparişinizle birlikte bir tane hediye kutusu satın alma seçeneği sunuyoruz.