Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak için tanımlama bilgileri (çerezleri) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.

Kapat Çerezler
Whatsapp Hattı
X
X
🚚 Kapıda ödeme imkanı ve ücretsiz kargo

Sevginizi ölümsüzleştirmek istiyorsanız, sevgiliye kitap olarak özel bir aşk romanı sizin için idealdir. Aşkınızın yazarı olun ve kapakta sevgilinizin fotoğrafı ile unutulmaz bir anıya sahip olun. Kapak tasarımı olarak seçtiğimiz eskitme kapak, aşkın gizemli ve sıradışı bir sembolüdür. Bu tasarımı seçerek, sevginizin benzersiz ve özel olduğunu vurgulamış olacaksınız. Bu özel hediye ile sevginizi ölümsüzleştirecek ve ona unutamayacağı bir anı yaşatacaksınız.

Sevgiliye kitap arıyorsanız, Sevgiliye Aşk Romanı tam sizin aradığınız hediyedir. Bu 130 sayfalık roman, sevginizi ölümsüzleştirecek ve unutulmaz bir anı olarak kalacak. Kapakta sevgilinizin fotoğrafı olacak ve içeriği sadece sizin hikayeniz olacak. Aşkınızın yazarı olmak istiyorsanız, bize sevginizle ilgili bilgileri verin ve biz size özel bir aşk romanı hazırlayalım. Sevgilinizi şaşırtmak ve onları mutlu etmek için hemen bize ulaşın ve sevginizi Sevgililer Günü'nde kalıcı hale getirin.


  • Sevgiliye kitap olarak özel bir aşk romanı
  • Kapakta sevgilinizin fotoğrafı ve adınız
  • Yazar olarak siz
  • İçerikte özel bilgiler ve hikayeniz var
  • 130 sayfadan oluşan yoğun içerik
  • Kapak Tasarımı: Eskitme Kapak
  • Lüks bir hediye kutusu ile tamamlanıyor

Sevgiliye Kitap: Aşk Romanı ( Kapak Tasarımı : Eskitme Kapak )

199,90TL

sadece

1
3

Fotoğraf yüklemek için tıklayınız
Kitap içerisine yükleyeceğiniz her fotoğraf 2 TL X Adet olarak ücretlendirilmektedir. En fazla 50 fotoğraf yükleyebilirsiniz ve yükleyeceğiniz fotoğrafların baskısı yapılarak sayfaların arasına serpiştirilecektir.
4

Garantili teslimat

Kitabınızı seçip kişiselleştirdikten sonra 1-3 işgünü içerisinde kargoya verilecektir. Her kitap sipariş üzerine yapılır, bu nedenle kitabı el ile yapma, kişiselleştirme ve ciltleme zamanı teslimat süresine dahil edilir.

Burada gösterilen teslimat süreleri tahminidir ve bugün sipariş vermeniz durumunda geçerlidir.

Sipariş Takibi

Siparişinizi verdikten sonra sipariş sürecini Siparişiniz Ne Durumda sayfasından takip edebilirsiniz. Sadece bilgilerinizi girin ve paketinizi takip edin!

BU ROMANIN YAZARI SEN OL, KONUSU AŞKINIZ...

Sevgiliye kitap hediye etmek için mükemmel bir seçenek sunuyoruz: Sevgiliye Aşk Romanı. Bu roman, sizin yazdığınız hikayenizi anlatacak ve kapak tasarımı olarak seçtiğimiz eskitme kapak, aşkın zamansızlığını ve kalıcılığını yansıtacaktır. Sevginizi ölümsüzleştirmek ve unutulmaz bir anı yaşatmak için bu özel hediye ile sürpriz yapın.

Sevgiliye kitap arayışı içindeyseniz, Sevgiliye Aşk Romanı tam sizin için. 130 sayfalık bu roman, sevginizin ölümsüz hikayesini anlatacak ve kapakta sevgilinizin fotoğrafı olacak. Aşkınızın yazarı olmak istiyorsanız, bize sevginizle ilgili bilgiler verin ve biz sizin için özel bir aşk romanı hazırlayalım. Sevgilinizi şaşırtmak ve onları mutlu etmek için hemen bize ulaşın ve sevginizi Sevgililer Günü'nde kalıcı hale getirin.

Romanın içeriği, sizin yazdığınız bilgiler doğrultusunda oluşacaktır. Sadece sizin yazdığınız bilgilerle oluşacak olan roman, gerçek bir roman gibi yoğun ve detaylı bir içeriğe sahip olacaktır. Yazı puntolarının büyüklüğü ve sayfada bulunan kelime sayısı gerçek bir roman gibi olacaktır.

Aşkınızın romanını birlikte yazalım mı?

Sevdiğiniz insana unutamayacağı çok özel bir hediye verin!

Roman gibi bir sevdanız var ve bunu ölümsüzleştirmek istiyorsanız hemen yazmaya başlayalım.

ELBETTE SEVGİLİLER GÜNÜNE YETİŞİR

Siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilir. 13 Şubattan önce verilen tüm siparişler Sevgililer Günü?ne kadar adresinize teslim edilmiş olacaktır. Üstelik dilersen kapıda ödeme seçeneği de var.

SANA DÜŞEN EN ÖNEMLİ GÖREV

Senden istediğimiz bilgilerin girişini yaparken yazdıklarının doğruluğundan ve yazım hatası yapmadığından mutlaka emin ol. Basit bir yazım hatası nedeniyle ?Sen benim doğum günü mü bilmiyor musun?!? krizi yaşamak istemeyiz değil mi?

ROMANDAN BİR KESİT

Neriman ile Sedat birlikte iken mutluluk sarhoşluğu ile cesaretlerini toplayıp el ele tutuşuverdiler nihayet... İşte o an ikisinin de sanki bütün hücrelerini saracak bir elektriklenme oluvermişti... O an sanki ruhları vücutlarından çıkıp bütün evreni dolaşıvermişti sarmaş dolaş... Sanki kalpleri kan değil de sevgi pompalamaya başlamıştı bütün damalarlarına.. Sanki kalpleri onların aşkı için ellerinden gelen her şeyi yapabilmek için aceleci davranıyor, bu aşkın tüm benliklerini sarabilmesi için birbirleri için yarışıyorlardı... Ve kalplerinin gönderdiği o sevgi bütün vücutlarına işledi hücre hücre... Vücutlarını kaplayan o sevgi hücrelerinin aceleci ve hararetli çalışmlarının sıcaklığını bütün bedenlerinde hissedebiliyorlardı.. Sanki bütün uzuvları, bütün damarları, bütün organları hatta bütün hücreleri seferber olmuştu bu kutsal aşk için... Çünkü onlar biliyorlardı bu tertemiz aşkın nelere gebe olduğunu... Gelecekte onlara neler getireceğini...

Müşterilerimizin söylediklerini görün

Daha kişiselleştirilmiş hediyeler oluşturmak için sürekli olarak yeni materyaller araştırıyoruz, bu yüzden ne düşündüğünüz önemli! Bize geri bildiriminizi whatsapp aracılığıyla bildirin. Aradığınız hediyeyi bulmaktan, seçtiğiniz hediyenin kişiselleştirilmesinin ne kadar kolay olduğuna kadar her küçük ayrıntı önemlidir. Böylece bir dahaki sefere döndüğünüzde alışveriş deneyiminizi mükemmelleştirebiliriz!

Eren koç

5 puan

Hayriye kapık

5 puan

Merve

5 puan

Gülcan cırıllıoğlu

5 puan

Uğur

5 puan

Esra

5 puan

Baycan yenikaya

5 puan

Ali uygun

5 puan

Cansu

5 puan

Didemmm

5 puan

Yorqun_ossgee

5 puan

Tatlı kız

5 puan

Sercan kalaycı

5 puan

Elif ışık

5 puan

Muhammet pamuk

5 puan

Naile

5 puan

Azra yürekli

5 puan

Esraa

5 puan

H.ali ata

5 puan

Betül durmaz

5 puan

Murat imamoğlu

5 puan

Gülsen köse

5 puan

Sevgi

5 puan

Nur yanardağ

5 puan

Aykut konya

5 puan

Serpil d.

5 puan

Melek yakar

5 puan

Sibelozer

5 puan

Murat

5 puan

Pinaaar

5 puan

Gülsen köse

5 puan

Tülay

5 puan

Nur yiğit

5 puan

Hazal melis şimşek

5 puan

Büşra

5 puan

Burcu toprak

5 puan

Dilek

5 puan

İlknur ünnü

5 puan

Gizem topuz

5 puan

Yaren

5 puan

Emine öztürk

5 puan

Gamze

5 puan

Bu kadarı fazla

5 puan

Aslı kaymaz

5 puan

Oğuz kaplan

5 puan

Ofli minix

5 puan

Serdar

5 puan

Yılbaşı hediye

5 puan

Kübra çelik

5 puan

Bekir

5 puan

Müşterilerimiz bizi

Mükemmel Buldu

- Mehmet

Yıldız

5 puan

Oğuz akdeniz

5 puan

Hayall

5 puan

Yaren

5 puan

Sercan çevik

5 puan

Hatice ive

5 puan

Evrem kaya

5 puan

Aliko

5 puan

Yalçın

5 puan

Alaattin kılıç

5 puan

Serdar

5 puan

Evrem kaya

5 puan

Demet

5 puan

Sibel polat

5 puan

İzlem

5 puan

Yasin şanlı

5 puan

Ezgiiii

5 puan

Zek

5 puan

Aşık kız

5 puan

Ceyda güneş

5 puan

Su

5 puan

Ozan yanardağ

5 puan

Kübra gül

5 puan

Öznur yürekli

5 puan

Elmira

5 puan

Zengin çocuk

5 puan

İlknurrrr

5 puan

Emine öztürk

5 puan

Hülya başar

5 puan

Aslı şahin

5 puan

Betül durmaz

5 puan

Esranur gürpınar

5 puan

Gülden kayacan

5 puan

Deli_kisss

5 puan

Yusuf kaynak

5 puan

Kazım tanır

5 puan

Muhammet pamuk

5 puan

Ömer yolcular

5 puan

Peri kızı

5 puan

Oğuz akdeniz

5 puan

Şeyma

5 puan

Selen selen

5 puan

Ömer arslandoğdu

5 puan

Mustafa

5 puan

Burcu güzel

5 puan

Hülya

5 puan

Elif ışık

5 puan

Kezban ölmez

5 puan

Gülşen aydınoğlu

5 puan

Ali akkuzu

5 puan