Web sitemizde size en iyi deneyimi yaşattığımızdan emin olmak için tanımlama bilgileri (çerezleri) kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bundan memnun olduğunuzu varsayacağız.

Kapat Çerezler
Whatsapp Hattı
X
X
🚚 Kapıda ödeme imkanı ve ücretsiz kargo

Bizim Hikayemiz

Biz Neler Yaptık?

Biz 2008 yılında bir grup okumayı ve yazmayı seven insan olarak sevgililere özel kitaplar yaparak ticaret hayatına atıldık.. ilk kurduğumuz www.sevgilinizeozel.com sitemizden sevgililerine özel kitap yaptırmak isteyen müşterilerimize kitaplar hazırladık.. İlk olarak onların hikayelerini dinleyip onlara özel kurgular oluşturduk ve daha sonra da müşterilerimizden bazı bilgilerini alarak o bilgileri şablonlarımıza uyarlamaya başladık.. Bugün çok farklı konularda 100'ün üzerinde şablonumuz bulunmakta ve müşterilerimize çok daha profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Oldukça rağbet gören sistemizde giderek ziyaretçilerimize daha rahat hizmet verebilmek için kurduğumuz ikinci sitemiz olan www.romantik-hediye.com 2011 yılı başında en ilginç ve en farklı hediyeler arasında seçilerek birçok medya organlarında yer aldı.

Ayrıca internet medyasının yanında bir çok gazetede de isminden söz ettiren projemiz her geçen gün büyüyerek siz değerli ziyaretçilerimize farklı seçenekler sunmaya devam ediyor. Dünyanın en değerli varlıkları olan annelerimize özel kitaplar hazırladığımız sitemiz www.annenizeozel.com gibi siteler hazırladık.

Yine SendeYazarOl.Com sitemiz ile kendisine çok büyük bir hedef belirleyen ekibimiz ülkemizde 1 milyonun üzerinde insanı yazar yapmak hedefi ile yola çıktı. Sitemizde ekonomik durumu iyi olan veya iyi olmayan herkese sitemizde yazar olma imkanı sağlanırken, aynı zamanda millet olarak içimizde saklı bir cevher olan yazma duygusunu da açığa çıkarmış oluyoruz. Böylece hem yazdıklarınızı ve bilgilerinizi başkaları ile paylaşmış hem de ölümsüzleştirmiş olacaksınız.