14 Şubat Sevgililer Günü için verilecek olan siparişlerde mağduriyet yaşanmaması için lütfen hazırlanma ve teslim sürelerinin göz önünde tutularak sipariş verilmesi önemle rica olunur.

Kristal Fotoğraf Çerçevesi

195,00TL

Satın almak için gerekli puan: 1350

Temin Süresi:
Ortalam 3 iş günü
Ürün Kodu:
HBKR714
Kazanacağınız Puan:
140

henüz oylanmamış
Yorum Yap

Mevcut Seçenekler:

Dosya Yükle

Açıklama

Özel kesim kristalin içine istediğiniz resmi ve yazıyı lazer yöntemi ile işleyebiliyoruz


Özel kutusunda gönderilir

Fotoğrafınızın dikey olmalıdır

Kristal Boyutu: 200X100X20 mm

Yıldönümü, nişan, evlilik resimlerinizi işletebilirsiniz.

Kristalin netliği içinde bir ömür boyu muh

 

Lazer İşlemeli Kristal Objeler:

Fotoğraflar kristalin içine 2D (iki boyutlu) olarak işlenir. Lazer ile çizilen resimler şeffaftır. Kullanılan teknik tamamen kristalin cam gövdesinin içine ufak noktalar oluşturulması ile yapılır. Çok ufak nokta şeklinde yapılan patlamalar ile kristalde ışık kırılmaları sağlanır. Bu ışık kırılmaları santimetre kareye binlerle ifade edilmektedir. Ortada ise tamamen kristalin içinde işlenen bir desen oluşur. Koyu zeminlerde daha net gözükmekle birlikte yoğun ışık altında şeffaflık artar. Bu yüzden temsili resimlerimizin koyu zemin üzerinde çekmekteyiz. Bu yüzden kristal objenizde resimler koyu zemin üstünde netlik kazanır.

Kristal ürünlerimizi satın alırken lütfen işlemenin şefaf ve lazer ile yapılacağını dikkate alınız. Farklı ışık kaynakları ile görüntü değişebilir. Koyu zeminlerde genel olarak çok daha net gözükür. Bunun haricinde zamana ve yıpranmalara karşı maksimum korumalıdır. Kristalin üstüne lazer kazıma veya baskı yapmadığımız için asla eskime yapmak. Ancak lazer ile işlemede sonuç şefaftır.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Kötü            İyi


Devam


Bize Yazın

0535 432 70 33
webmaster@romantikhediye.com

Facebook