14 Şubat Sevgililer Günü için verilecek olan siparişlerde mağduriyet yaşanmaması için lütfen hazırlanma ve teslim sürelerinin göz önünde tutularak sipariş verilmesi önemle rica olunur.

Kristal Fotoğraflı Saat

169,90TL

Satın almak için gerekli puan: 990

Temin Süresi:
Ortalam 3 iş günü
Ürün Kodu:
HBKRS032
Kazanacağınız Puan:
100

henüz oylanmamış
Yorum Yap

Mevcut Seçenekler:

Dosya Yükle

Açıklama

Kristalin içine en güzle resminizi işliyoruz

Bir ömür boyu saklayabilceğiniz saate her bakışında sizi mutlu edecek harika bir hediye

İster doğum günü ister yıldönümü hediyesi olarak verebilirsiniz.

Evlilik, tanışma, tatil veya size özel bir günün resmini işleyebiliriz

KRİSTAL ÖLÇÜSÜ : 100X60X20 mm

Lazer İşlemeli Kristal Objeler:

Fotoğraflar kristalin içine 2D (iki boyutlu) olarak işlenir. Lazer ile çizilen resimler şeffaftır. Kullanılan teknik tamamen kristalin cam gövdesinin içine ufak noktalar oluşturulması ile yapılır. Çok ufak nokta şeklinde yapılan patlamalar ile kristalde ışık kırılmaları sağlanır. Bu ışık kırılmaları santimetre kareye binlerle ifade edilmektedir. Ortada ise tamamen kristalin içinde işlenen bir desen oluşur. Koyu zeminlerde daha net gözükmekle birlikte yoğun ışık altında şeffaflık artar. Bu yüzden temsili resimlerimizin koyu zemin üzerinde çekmekteyiz. Bu yüzden kristal objenizde resimler koyu zemin üstünde netlik kazanır.

Kristal ürünlerimizi satın alırken lütfen işlemenin şefaf ve lazer ile yapılacağını dikkate alınız. Farklı ışık kaynakları ile görüntü değişebilir. Koyu zeminlerde genel olarak çok daha net gözükür. Bunun haricinde zamana ve yıpranmalara karşı maksimum korumalıdır. Kristalin üstüne lazer kazıma veya baskı yapmadığımız için asla eskime yapmak. Ancak lazer ile işlemede sonuç şefaftır.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Kötü            İyi


Devam


Bize Yazın

0535 432 70 33
webmaster@romantikhediye.com

Facebook